Akıllı Ev Sistemleri

Home  >>  Çözümlerimiz  >>  Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev  Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Siz evde değilken evi tamamen kontrol etmenize verilen isimdir. Bir eve akıllı demek için, evinizde bulunan her şeyin uyum içinde olması gerekir. Bütün elektrik ile çalışan aletlerin bir kumanda veya telefonunuz ile internet üzerinden kontrol edilmesidir. Kapınız çaldığında hiç kalkmadan telefondan veya televizyondan kim olduğunu öğrenmek istemez misiniz? Eve gelmeden önce sizin yerinize kombileri açsın ev sizin için hazır olsun.

akıllı ev sistemleri

akıllı ev sistemleri

-Görüntülü Diafon: Kablolu yada kablosuz olarak monte edilebilir. Sizin isteğinizle zile basıldığında veya haraket algıladığında görüntü aktarır. Televizyonunza bağlayabileceğiniz bir kablo ile görüntü alabilirsiniz.

-Su Vanası Kontrolü:  İstediğiniz zaman su vanalarını kapatıp açabilirsiniz. Unuttuğunuzu varsayarsak su baskını olmadan önce algılar ve musluğu kapatır.

-Doğalgaz Kontrolü: Su kontrolü ile aynı sistemde çalışır. Sizin haricinizde basınç artarsa otomatik olarak gazınızı kapatır.

-TV Kontrolü: Nerede olursanız olun telefonunuzdan televizyonu kapatabilirsiniz.

-Perde Kontrolü: Ortamdaki gölgeyi tespitleyerek perdeleri akşam kapatır, sabah açar.

-Duman Dedektörü: Olası bir yangın anında ortamdaki dumanı algılayarak yangın söndürme elemanlarıyla yangını büyümeden söndürür.

-Aydınlatma Kontrolü: Elektrik tasarrufunda en büyük yardımcınız olacaktır. Bütün aydınlatmaları telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın